Відомо, що свого часу Молочний був колегою Притули та випустив із ним за 2 роки 100 серій скетч-шоу. Однак, часи змінилися: Притула від початку війни зібрав для ЗСУ 700 млн грн, а Молочний сидить на росії та каже про міфічних фашистів. Наприклад, ось що він написав у своєму Instagram у 2019 році на річницю звільнення Києва від військ Гітлера:
"Адже ще 5 років тому я навіть і подумати не міг, що Києвом натовпами ходитимуть фашисти. Я навіть уявити не міг, що будуть оскверняти пам'ятники героям Великої Вітчизняної Війни. Що зноситимуть пам'ятники Жукову та Ватутіну. Що на День Перемоги 9-го травня молодь ображатиме ветеранів, а співробітники поліції не тільки не припинятимуть такі дії, а самі сприятимуть цьому, змушуватимуть ветеранів і навіть дітей зніматимуть пілотки з червоними зірками. Що буде війна, і гинуть багато людей, наших людей!"
Читайте також:
- путін впав у кому після невдалої операції – у кремлі збираються передати владу новому президенту – ЗМІ
- Андрій Данилко продасть цінну річ Фредді Мерк'юрі, щоб підтримати Україну
- російську пропагандистку Скабєєву "заткнули" у прямому ефірі – відео
Також Молочний висловив сподівання, що столицю України очистять "від фашистської нечисті":
"Але є надія, є надія, що як і 76 років тому Київ буде очищений від фашистської нечисті, від нелюдей, які хочуть, щоб ми зрадили пам'ять наших великих предків, зрадили Батьківщину, зрадили себе і зрадили своїх дітей. Нічого у вас, гади, не вийде. Тепер за цю пам'ять я зубами триматися буду"
Відомо, що Андрій народився в україномовному містечку на Житомирщині, але почав жити у москві ще після подій 2014 року, коли росіяни анексували Крим і напали на Донбас. Від початку повномасштабного вторгнення не засудив російську агресію.
До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російський полонений зателефонував матері, але її хвилювало не життя сина, а гроші.
Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.
Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання