"Бумбокс"

"Бумбокс" виступить на концерті вперше від початку війни – подробиці

boomboxfamily / Instagram

Частину коштів витратять на потреби ЗСУ

Гурт "Бумбокс" анонсував концерт, який пройде 26 серпня у Варшаві (Польща). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram музикантів.

Від самого початку повномасштабного російського вторгнення учасники українського гурту на чолі з їхнім лідером, Андрієм Хливнюком, вступили до лав територіальної оборони та всіляко підтримували Україну. Наприклад, Хливнюк вже побував на Київщині та Сході України, а також вони випустили спільну пісню з Pink Floyd, але цим плани музикантів не обмежуються:

"Ви не повірите, ми й самі до кінця не віримо, але це правда – 26 серпня 2022  Бумбокс зіграє концерт у Варшаві. Великий, гучний концерт на Літній Сцені Прогресії (Letnia Scena Progresji). Перший концерт із 24 лютого. Перший концерт за півроку. Ми кличемо на концерт у Варшаві всіх – 50% від доходу буде витрачено на потреби ЗСУ. Чим більше ми продамо квитків, чим більше продамо мерча, тим більше зможемо купити необхідного спорядження"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Андрій Данилко продасть цінну річ Фредді Мерк'юрі, щоб підтримати Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ