Бен Стіллер і Володимир Зеленський

Бен Стіллер зустрівся з президентом України – фото

president.gov.ua

"Одна справа – бачити ці руйнування по телевізору чи в соцмережах"

Американський актор Бен Стіллер у рамках свого візиту в Україну зустрівся з Володимиром Зеленським. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Офіс президента України.

Стіллер, який також є режисером, сценаристом, продюсером і послом доброї волі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), після деокупованих населених пунктів Київщини завітав до Офісу Глави держави разом із представницею УВКБ ООН в Україні Кароліною Ліндхольм Білінг.

"Одна справа – бачити ці руйнування по телевізору чи в соцмережах. Інша річ – побачити все це на власні очі. Таке вражає набагато сильніше", – поділився Бен.

Ці слова прокоментував президент України:

"Те, що ви побачили в Ірпені, – безумовно, страшно. Але ще страшніше навіть просто уявити, що відбувається в населених пунктах, які досі під тимчасовою окупацією на сході"

Зеленський і Стіллер обговорили потреби тимчасово переміщених осіб в Україні, а також тих, хто знаходиться у Польщі, яку актор відвідав напередодні, примусову депортацію до росії українців, зокрема дітей, а також шляхи подальшої співпраці української влади з УВКБ ООН.

Окрім цього, актор зустрівся з очільником МЗС Дмитром Кулебою.

"Ми обговорювали шляхи вирішення гострих потреб українців, які втекли від російської агресії. Я наголосив, що насильницьке переміщення громадян України та дітей росією вимагає жорсткої реакції", – розповів очільник МЗС.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Андрій Данилко продасть цінну річ Фредді Мерк'юрі, щоб підтримати Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ