гурт "Фіолет"

Гурт "Фіолет" випустив нову пісню "Ой, чи живі", обкладинку до якої створив штучний інтелект – фото і відео

гурт "Фіолет"

"Ой, чи живі" – це рефлексія на процеси, що нині відбуваються всередині України, а також відображення зміни людських цінностей в результаті цього

Український музичний гурт "Фіолет" випустив нову композицію під назвою "Ой, чи живі", яка акцентує увагу на трагічних подіях в Україні та зміні людських цінностей, повідомляє "Дивогляд". 

Що цікаво, обкладинка для синглу створювалася за допомогою штучного інтелекту, який відобразив історію Азовсталі, херсонські кавуни, ядерний вибух в москві та багато іншого. Роботу з використанням нейромережі створювала українська художниця Марія Шарлай.

Жінка розповіла, що при створенні обкладинки за основу брала текстові описи: художниця задавала тему, ключові слова і цитати з пісні, а робот відтворював різні варіації.

гурт "Фіолет"
гурт "Фіолет"
Фото: гурт "Фіолет"

Новий сингл "Ой, чи живі" – це рефлексія на процеси, що нині відбуваються всередині України, а також відображення зміни людських цінностей в результаті цього. В основу композиції автори поклали частину вірша Олени Пчілки "Ходить гарбуз по городу".

Прихильники відмітили, що новий сингл гурту суттєво виділяється серед попередніх композицій і все більше нагадує сольний проєкт лідера гурту Сергія Мартинюка – "Kolos & Brothers".

"За допомогою пісень "Фіолету" ми розмовляємо із цим світом. Так, сьогодні ця розмова не схожа на попередні, але вона все ще про нас, про наше спільне сьогодні і те, що мене найбільше хвилює. Музика – це життя. Ми в ньому різні. І Фіолет теж може бути різним. Це не повернення "Kolos & Brothers", а скоріше ще одне альтер еґо "Фіолету", – зазначає Сергій Мартинюк.

Напередодні прем'єри пісні гурт "Фіолет" оголосив вищеслухання за донати, з метою допомогти Жіночому Ветеранському руху зібрати кошти на спеціалізоване авто Mercedes Unimog для надання допомоги одразу чотирьом пораненим. 

Пісню супроводжує відеоряд, режисером якого виступила Лєра Добровольська. Своє творіння вона коментує наступним чином:

"Акцент ми робили на обличчях людей та їх емоціях, щоб максимально прожити весь спектр хвилювань від початку повномасштабного вторгнення до гордості та впевненості в нашій Перемозі", – говорить режисерка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що британська співачка Еллі Голдінг відвідала Київ і виконала пісню "Ой, у лузі червона калина".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ