Британська співачка Еллі Голдінг відвідала Київ і виконала пісню "Ой у лузі червона калина"

Британська співачка Еллі Голдінг відвідала Київ і виконала пісню "Ой, у лузі червона калина"

kyivsummitflg.gov.ua

Знаменитість взяла участь у Саміті перших леді та джентльменів

Знаменита британська співачка Еллі Голдінг заспівала українською патріотичну пісню "Ой, у лузі червона калина", яка символізує незламність народу України, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт самміту

Знаменитість прибула до Києва і взяла участь у Саміті перших леді та джентльменів, який відбувся у Софії Київській. Ініціаторкою стала перша леді України Олена Зеленська.

У дуеті з Дмитром Шнуровим – фронтменом знаменитого українського гурту Pianoбой, Голдінг заспівала українською мовою пісню "Ой, у лузі червона калина", яка стала символом незламності українського народу і гімном боротьби з путінською росією.

"Знаємо мужність і стійкість українського народу, знаємо історії, дивимося новини. Важко уявити, як хтось може жити серед цього. Я коли їхала потягом, бачила поля і це нагадало мені те, що Україна – то годувальниця Європи і також це джерело мужності, джерело відваги", – заявила співачка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що гурт Imagine Dragons став офіційним амбасадором UNITED24.

Читайте также: Помоги ВСУ – спаси свой дом: официальные реквизиты и ссылки.

Если вы устали от серьезных новостей и хочется чуть-чуть расслабиться, подписывайтесь на наш канал в Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ