Imagine Dragons у Києві

Гурт Imagine Dragons став офіційним амбасадором UNITED24

Shutterstock

Музиканти популяризуватимуть напрямок "Медична допомога"

Популярний музичний гурт Imagine Dragons відтепер є офіційним амбасадором української платформи UNITED24, повідомляє "Дивогляд".

Музиканти популяризуватимуть напрямок "Медична допомога" на платформі UNITED24. Про це у своєму звернені заявив Президент України Володимир Зеленський:

"Гурт просуватиме напрямок медичної допомоги. І спочатку вони підтримають збір на швидкі, який розпочала перша леді України. У 2018 році ви (Imagine Dragons – Дивогляд) вперше відвідали нашу країну. У 2022-му продовжуєте робити максимум, щоб голос України звучав у всьому світі. Дякую вам за це!" – наголосив Президент України.

Нагадаємо, гурт Imagine Dragons засуджує війну в Україні й активно висвітлює всі вбивства та руйнування, що відбувають у нашій країні. Солідарність гурту проявляється і в поведінці артистів на своїх концертах. Так, зокрема, під час одного з виступів на концерті соліст Imagine Dragons підняв вгору прапор України, який йому передала харків'янка.

Також раніше фронтмен Ден Рейнольдс публічно засудив війну в Україні. Співак звернувся до слухачів і поставив їм кілька очікуваних запитань, відповіді на які кожен знайде сам.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ