Валерій Меладзе

"Героям Слава": на росії Меладзе хочуть позбавити громадянства за український лозунг – відео

meladzevalerian / Instagram

"Він сидить на двох стільцях, намагаючись "урвати" з усіх боків"

На росії хочуть позбавити громадянства артиста Валерія Меладзе, який на слова "Слава Україні!" відповів "Героям Слава!", передає "Дивогляд". 

На своєму концерті у Дубаї співак вступив у дискусію з прихильником і на вислів "Слава Україні" відповів "Героям Слава". Щоправда, у цей момент Меладзе прибрав від рота мікрофон, ймовірно для того, щоб не розчаровувати своїх російських прихильників.

Такий вчинок не сподобався депутату держдуми сергію міронову та членкині ради федерації олені афанасьєвій, які висунули на розгляд ініціативу позбавити співака всіх звань та громадянства. Аргументували свою пропозицію вони тим, що "справжньому російському артисту" неприпустимо так себе поводити.

"Він сидить на двох стільцях, намагаючись "урвати" з усіх боків. Пора б визначитися. Хоча, судячи з цього, за поведінкою, цей "артист" свій бік вибрав. Пропоную позбавити Меладзе всіх звань, що є у нього. Це буде чесно і справедливо", – заявив Миронов.

Афанас'єва назвала Меладзе "зрадником", а його слова "скотством".

"За таке Меладзе не звань треба позбавляти, а громадянства російської федерації", – заявила жінка.

На початку війни в Україні Меладзе закликав зупинити війну, але при цьому не засудив росію. Згодом співак потрапив у "чорний список" артистів, яким заборонено виступати в рф. Щоправда, це не завадило йому виступити у московському клубі після цього.  

"Сьогодні сталося те, що не могло, і не мало відбуватися ніколи. Історія коли-небудь розсудить і розставить все по своїх місцях. Але сьогодні я хочу попросити вас, я благаю припинити військові дії і сісти за стіл переговорів. Люди повинні вміти домовлятися. Для цього нам дана мова. Люди не повинні гинути. Це потрібно припинити", – сказав співак.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Світлана Лобода спробувала виправдатися за свої концерти в росії і розповіла, чому не залишилася в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: ДРОНИ НА МОСКВУ. СУТИЧКИ ОРКІВ ЗА ЗБРОЮ. ПУТІНА ЗАГРИЗУТЬ НАСТУПНИКИ | БУМЕРАНГ БАНДЕРИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ