Світлана Лобода

"Я хотіла більше": Світлана Лобода спробувала виправдатися за свої концерти в росії і розповіла, чому не залишилася в Україні

lobodaofficial / Instagram

Війна триває з 2014 року, але виконавиця визнала її лише зараз

Знаменита співачка Світлана Лобода публічно зізналася, що стала на бік України після того, як побачила наслідки війни, а також виправдалася за свої концерти в росії, повідомляє "Дивогляд". 

Бойові дії в українських регіонах тривають з 2014 року, але це не завадило співачці, що народилася на Київщині, давати концерти у містах російської федерації.

Щоправда, знаменитість і не приховує, що всі вісім років була байдужа до подій. Зараз вона зізнається, що відчуває свою провину в цьому:

"Я винна дуже в тому, що не цікавилася тим, що відбувається в моїй країні. Нині все дуже однозначно. Я бачу, що є війна, я її розумію, відчуваю, відчула на собі, на рідних і тепер моя позиція однозначно на боці моєї країни, моїх рідних, команди, людей, яких я люблю, переживаю", – наголосила Лобода.

З лютого місяця життя і погляди українців змінилися кардинально: страх, відчай, втрата рідних і друзів не дозволять вже ніколи бути тим, ким ми були до війни.

Лобода відмітила, що за цей час вона також помітила за собою зміни:

"Ти несвідомо старієш. Так відбувається. Тому я себе відчуваю набагато доросліше, ніж півроку тому", – сказала співачка.

Світлана не приховує того, що з дитинства мріяла стати супер-зіркою. Власне, цю мрію вона й називає причиною початку своєї кар'єри в рф. Кілька років тому Лобода була дуже популярною в Україні, але цього виявилося замало для неї:

"Я хотіла більше і так сталося, що в 2014 році мої пісні стали популярними дуже в росії і не лише, але в рф це було культом. Мене почали скрізь запрошувати і я зрозуміла, що це той плацдарм, той крок, який я можу переступити та піти далі"

"Я просто не усвідомлювала, що це початок того, що ми здобули сьогодні. Я не думала про це, не цікавилася, займалася собою та своєю дитячою мрією", – розповіла виконавиця.

Всі 8 років Світлана Лобода усвідомлювала, що конфлікт триває, але не розуміла, що даючи концерти в рф робить щось не так. Сьогодні ж вона гучно говорить: "росія напала на Україну":

"Усі розуміли, що це територіальний конфлікт між країнами, але це не була повномасштабна війна. Це було десь далеко, як нам здавалося. Більшість українських артистів працювала в РФ. Найкращий продукт, який створювався там, був створений українцями. Але з 24 лютого все обнулилося та стало іншим. Ми всі зрозуміли, що це війна між країнами. Розумні люди розуміють, що Росія напала на Україну", – наголосила Світлана.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Цибульська розповіла про справжню сутність путініста Кіркорова, який "приховує, що гей, але не приховує, що під*рас".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ