Океан Ельзи

"Наша спільна, одна на всіх реальність": "Океан Ельзи" випустив відеокліп на пісню "Квіти мінних зон"

facebook.com/okeanelzyofficial/

"Ідіть в кафе. Ми переможемо, приїдемо – і до вас приєднаємося"

Популярний український гурт "Океан Ельзи" випустив кліп на пісню "Квіти мінних зон", яку написали ще кілька років тому, повідомляє "Дивогляд".

Композиція мала увійти до нового альбому гурту у квітні 2022 року. Однак, прем'єра відбулася лише зараз.

У відеокліпі глядачам продемонстрували різницю двох життів: життя у мирному місті України і життя українських захисників на передовій лінії фронту. Ці дві, здавалося б, абсолютно різні реальності, вдалося об'єднати в один кадр.

"Та найголовніше це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки війна, на відстані руки тил", розповідають артисти.

Над зйомками кліпу працювали відеопродакшн No Stars, режисер Олег Томін та оператор Антон Фурса. Автори використали у кліпі також і документальні відеофрагменти, які були зняті на Донбасі.

"Ми раді, що завдяки нам люди можуть жити і нормально працювати. Хай ходять в кафе, ходять в барри. Ми не хочемо, щоб хтось страждав із солідарності десь в тилу. Просто важливо, щоб про нас не забували. Ідіть в кафе. Ми переможемо, приїдемо – і до вас приєднаємося", – каже наприкінці відео офіцер Юрій Кочевенко.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ