"Політичне замовлення" і "заздрість якоїсь дівчинки": Ані Лорак уперше пояснила, чому "боялася" виступати в Україні

Про російсько-українську війну співачка, здається, не чула

Співачка Ані Лорак вперше розповіла українським ЗМІ, чому вона припинила виступати в Україні, а натомість продовжує гастролювати в Росії. В інтерв’ю "ЖВЛ" вона розповіла, що в усьому винні заздрісники, передає "Дивогляд".

"Я перестала давати концерти в Україні, бо відчула, що є певне замовлення політичне і замовлення від певних осіб. Тому, коли замовники відійшли трошки в сторону, з’явилася можливість провести концерти", - заявила вона.

Коментуючи ім’я можливого "замовника", Ані Лорак сказала, що здогадується, що "в куточку стоїть якась заздрість".

"І це не хлопчик, бо хлопчикам я подобаюся. Це якась дівчинка, яка каже "я так само хочу"".

Співачка також розповіла, що дуже образилася, коли ніхто із українських зірок, політиків чи бізнесменів не підтримав її, коли почалося, за її словами, "цькування".

"Хто став і сказав "Не ображайте! Вона наша, українська. Вона співає для вас". Ніхто… А мені хотілося б, щоб мене захистили, як дівчинку, тато якої сказав "Ніхто не буде мою дочку ображати". Але ніхто цього не сказав", - з образою в голосі розповіла Лорак, додавши, що після цього їй довелося працювати з психологами.

Коментуючи, чому вона виїхала до Росії, Ані Лорак заявила, що відчуває себе "пташкою, яка почала розправляти крила", і в Україні їй виявилося замало місця.

Під час інтерв’ю співачка жодного разу не згадала про війну на Сході України, яка забрала життя тисяч українців, та окупацію Росією Криму. Натомість вона заявила, що й надалі збирається їздити з концертами в РФ і співати для простих людей і нести свою музику.

Нагадаємо, у 2016 році такими "простими людьми" виявилися російські військові. Тоді Ані Лорак виступила на святкуванні 320-річчя Військово-морського флоту РФ. А перед цим співачка українського походження виступила у Кремлі на концерті, присвяченому російському військовому святу День захисника вітчизни.

У липні 2021 Ані Лорак (Кароліна Куєк) раптово повернулася до України після 7 років проживання у Росії. Раніше "Дивогляд" писав про можливі причини такого раптового виїзду з Москви.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше