Катерина Павленко

"Часто виявляють цікавість жінки": солістка гурту GO_A прокоментувала чутки про свою гомосексуальність

Програма Рандеву / 5 канал

Артистка зізналася, що з самого дитинства бачила зацікавленість від представниць жіночої статі

Солістка гурту GO_A Катерина Павленко не одного разу чула у свій бік різні твердження щодо орієнтації, однак прокоментувала їх лише зараз. Як артистка ставиться до жінок і чи приваблюють її чоловіки, розповідає "Дивогляд" із посиланням на Слава+.

Катерина зізналася, що з самого дитинства отримувала прояви зацікавленості від представниць жіночої статі, але завжди ставилася до цього нейтрально:

"Те, що до мене часто проявляють цікавість жінки, то це було завжди, з дитинства. До стосунків не доходило ніколи, але до якихось розмов – так. Я не знаю, як на це реагувати... нейтрально", – розповіла співачка.

Жінку більше приваблюють чоловіки. Катерина зазначила, що у стосунках для неї велике значення має взаєморозуміння з партнером:

"Я маю бути впевненою, що це моя людина. Це відчувається. Мені дуже важливо, щоб мене розуміли. Я розумію, що я складна людина буваю. Коли все добре, то я рулю процесом, і в відносинах усе кльово. А коли в мене виникають труднощі, й коли мені потрібна підтримка, от саме в ці моменти ти можеш зрозуміти, що з тобою поруч за людина", – пояснила Павленко.

Співачка стверджує, що до стосунків відноситься дуже серйозно і "закохується надовго":

"Усі мої стосунки починалися з дружби. Це спочатку була дружба, глибокі розмови якісь, спільні тусовки, спільні інтереси, музика, а потім уже почуття", – поділилася Павленко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що солістка гурту Go_A розповіла про те, як дитиною зимувала на будівництві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ