Ані Лорак

Ані Лорак, Тодоренко та інші: в Україні запровадили санкції проти артистів-путіністів

@anilorak / Instagram

Всі вони підтримують або замовчують війну в Україні

Рада національної безпеки та оборони України (РНБО) запровадила санкції проти знаменитостей, які стали на бік росії та підтримали війну в Україні або просто замовчують її. Про них розповідає "Дивогляд". 

Відповідні укази оприлюднили на офіційному сайті ОПУ. Обмеження на в'їзд в Україну та діяльність артистів-путіністів у нашій країни триватиме dродовж п'яти або десяти років. 

Зокрема, санкції були введені проти Ані Лорак, Регіни Тодоренко, Таїсії Повалій, Анни Сєдокової, Сніжани Єгорової та Оксани Марченко. Список доповнили знаменитості, які відкрито підтримують політику кремля: Лев Лещенко, Микола Басков, Олег Газманов, Гарік Харламов, Ольга Бузова, Іван Охлобистін, Михайло Боярський, Сергій Безруков, Володимир Машков, Михайло Пореченков, Марат Башаров, Надія Бабкіна, Станіслав Костюшкін тощо.

Обмеження на в'їзд в Україну діятимуть 10 років для Олександра Сєрова, Стаса Михайлова і Тіни Канделакі.

Запроваджені санкції також передбачають блокування активів артистів в Україні, заборону на проведення торгових операцій і виведення капіталу з України, анулювання ліцензій та дозволів, заборону на участь у приватизації та оренді, заборону на придбання земельних ділянок.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Цибульська розповіла про справжню сутність путініста Кіркорова.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ