картина Брейгеля-молодшого "У адвоката"

У Франції родина виявила за дверима в будинку рідкісну картину Брейгеля вартістю €800 тис

відкриті джерела

"Це одна з тих унікальних знахідок"

У приватному будинку французької родини за дверима знайшли рідкісну картину художника Пітера Брейгеля-молодшого, передає "Дивогляд" із посиланням на The Jakarta Post.

Полотно належало членам цієї родини з 1900 року. Картина є однією з версій знаменитої роботи художника Пітера Брейгеля-молодшого "Сільський юрист" – "У нотаріуса". Вона була створена у період між 1615-1617 роками.

В родині полотно називали "Брейгелем", але ніхто навіть не припускав, що картина може виявитися справжньою. Знавець Мало де Люссак оцінив оригінал у €800 тис після того, як отримав результати аналізу на аутентичність з Німеччини.

"У сім'ї картина була відома як "Брейгель", але ніхто навіть уявлення не мав, що вона справжня. Вони думали, що це копія; просто трохи прикраси, яка не коштувала багато чого".

"Це одна з тих унікальних знахідок, які відбуваються один раз у кар'єрі. Це дуже незвичайна картина з погляду розміру і того факту, що вона перебуває у винятково хорошому стані", – додав де Лусак.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що картина Піта Мондріана 75 років висіла в музеї догори дригом.

Дивіться також відео 5 каналу: Випробування цієї війни: я готова, що мене поховають, не готова була до смерті ДА ВІНЧІ – Корчинська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ