Тарган

І це не метафора: росіяни поскаржилися на тарганів у голові – комахи залізли через вуха

5 канал

Комахи пролізли через вуха

У Нижньому-Новгороді, що у Російській Федерації, двоє осіб поскаржилися на тарганів у голові. Про це на свой сторінці у Facebook розповів Олексій Ніконов – прес-секретар обласного міністерства охорони здоров'я, повідомляє "Дивогляд". 

Росіяни звернулися до лікаря зі скаргою, що в їхні голови заповзли таргани. Зазначається, що комахи потрапили всередину через вуха. При цьому у житлі обох пацієнтів дотримано санітарни умов:

"Таргани в голові! Це не фігура мови, а чужорідне тіло у вусі! Минулого тижня одразу два таких випадки у нижегородців. Заповзли вдома, у звичайних квартирах, у нормальних санітарних умовах", – написав прес-сектерар.

Лікарі-оториноларингологи зуміли витягнути комах у обох постраждалих, та ще раз нагадали про важливість дотримання санітарії у приміщеннях.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на Львівщині посеред лісу помітили "пальці диявола", які мали трупний запах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ