російська бронетехніка

"Російські клоуни прапор осоромили": мережу розвеселили танки агресора, що застрягли в багнюці – відео

Кадр із відео

Українці не припиняють сміятися з цього курйозу

Останнім часом у мережі всі обговорюють напад Росії на Україну і підготовку до цієї події з боку агресора. Однак, інколи щось йде не за планом, повідомляє "Дивогляд

Мережу розвеселило відео курйозу російських військових. На фрагментах можна побачити танки країни-агресора, які мабуть були вже й готові атакувати Україну, якби не застрягли у багнюці і не доїхали до місця призначення.

Офіцер ЗСУ на ім'я Анатолій Штефан (відомий також за прізвиськом Штірліц) оприлюднив це курйозне відео у мережі і не упустив можливості посміятися над цим:

"Пишуть попередньо що бАгатирі в Ростовській області знову не доїхали!", – йдеться у дописі до відео.

На фрагменті також можна побачити невдалі спроби екскаватора викопати російську військову техніку з багнюки, яку жоден з них не зміг подолати.

У цей час українці не припиняють сміятися і залишають свої коментарі під відео. 

  • "Російські клоуни прапор осоромили";
  • "Воюватимуть просто звідти";
  • "до фронта не доїхали".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав вам про ганьбу російської спортсменки. Дівчина виступила на Олімпіаді в Пекіні і продемонструвала не лише мистецтво фігурного катання, але й свої розумові "здатності". Її спіймали на незнанні англійської, на яку вона відповіла лайкою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ