Юрій Вернидуб

"Коли дуб повернете?": російські ЗМІ невдало "пожартували" над українським футболістом

ФК Шериф

У відповідь спортсмен порадив журналістам прочитату українську казку

Український спортсмен та головний тренер молдавскього футбольного клубу "Шериф" Юрій Вернидуб оригінально відповів на безглузде запитання російських журналістів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sport.ua.

На одній з прес-конференцій представник росЗМІ спробував "підколоти" Вернидуба щодо його прізвища, зазначивши, що це питання хвилює багатьох уболівальників: 

"Юрію Миколайовичу, не можемо не запитати на тему, яка, судячи з коментарів, сильно хвилює уболівальників. Коли ви все ж таки повернете дуб?" – йшлося у запитанні.

Тренер молдавської команди спокійно відреагував на це питання, згадавши у своїй відповіді відому українську казку:

"Почитайте українську казку "Котигорошок". Там є всі прізвища: і Вернигора, і Вернидуб й інші. Це все казкові герої. І я пишаюся своїм прізвищем! У мене козацький рід", – відповів тренер.

Однак, росіяни були наполегливими і вирішили ще раз невдало пережартувати:

"Значить, дуб не повернете?", – запитав журналіст.

Вернигора ж у свою відповідь зазначив, що його дуб "буде стояти вічно":

"Ні, він буде стояти вічно! Тому що у мене є два сини й два внуки. Цей рід буде на все життя. Я цим пишаюся", – наголосив футболіст.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що футболіст сховався за голкіпером та допоміг команді забити курйозний гол.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ