Домофон

"Ви чого мені мозок тр***єте?": у РФ п'яного чоловіка не впускав додому домофон – курйозне відео 18+

Shutterstock

Чоловік потрапив у під'їзд лише після того, як нецензурно висловився на адресу пристрою

У місті Октябрськ (Башкортостан, РФ) п'яний чоловік протягом довгого часу не міг потрапити додому внаслідок дій "розумного домофону". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

На опублікованому відео помітно, що п'яний мешканець будинку намагався потрапити туди вночі. Спочатку домофон жіночим голосом "сказав", що не розпізнає людину перед собою.

"Ви чого мене додому не пускаєте? Фото... я сфотографувався... Ви чого мені мозок тр***єте?... Не впізнаєш мене чи що?... Відкрий двері!", – відповів пристрою обурений чоловік.

Втім, людині довелося йти на компроміс з технологією та виконувати її умови. Зокрема, чоловік "позував", щоб домофон міг розпізнати його обличчя, але "допомогли" у цьому лише матюки, після яких чоловік потрапив у під'їзд.

Зазначимо, що на відео присутня нецензурна лексика, а тому ми не радимо його переглядати неповнолітнім, вразливим і вагітним особам.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у РФ учителька спробувала зарізати 17-річного студента, бо той не хотів з нею зустрічатися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ