Закривавлений ніж

У РФ учителька спробувала зарізати 17-річного студента, бо той не хотів з нею зустрічатися

Shutterstock

Після усвідомленого викладачка спробувала вчинити самогубство

У Татарстані (Російська Федерація) 20-річна співробітниця школи напала з ножем на 17-річного студента коледжу, бо той захотів розірвати з нею відносини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Про цей інцидент розповів батько постраждалого, який його самотужки виховує сина з його 8-річного віку . За словами чоловіка, 17-річний хлопець і 20-річна дівчина приїхали разом до нього додому. Батько згодом пішов, але почув крики та повернувся в будинок, де побачив сина на підлозі. У цей час його дівчина намагалася сховатися.

Чоловік одразу викликав "швидку". ЗМІ пишуть, що дівчина спробувала вчинити  самогубство, коли усвідомила скоєне, але лікарі врятували їй життя. Наразі хлопець і дівчина у лікарні.

Журналісти дізналися, що конфлікт був обумовлений тим, що студент розірвав відносини з дівчиною, яка працювала педагогом у школі. Це обурило 20-річну, яка завдала йому численних ударів у груди ножем.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, що у Києві російська реперка обматюкала і вигнала зі свого концерту фаната.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ