Курйоз на пляжі

Жінки на пляжі були шоковані дивним проханням незнайомця – що йому було потрібно (відео)

ggarbagefairy / TikTok

За словами чоловіка, колись відпочивальникам "доведеться зустрітися із Богом"

У TikTok поділилися черговою курйозною історією – цього разу на пляжі чоловік попросив жінок прикрити купальники через їх занадто відвертий вигляд, який він порівняв з порнографією. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Чому ви так одягнулися? Подивіться на дітей. Їм не потрібно дивитися на таку порнографію", – сказав незнайомець.

Жінки, які спокійно відпочивали на пляжі, були шоковані проханням чоловіка, почали з нього сміятися та попросили, щоб той залишив їх у спокої. Також спочатку вони не зрозуміли, чому незнайомець звернувся саме до них, бо поруч були інші жінки у купальниках.

Можливо, це було обумовлено тим, що інші відпочивальники були зі своїми чоловіками, а ці дівчата були без своїх коханих.

Цікаво, що чоловік був ввічливим і намагався аргументувати своє прохання християнським вченням. На його думку, дівчатам не варто так відверто виглядати.

Втім, розмова виявилася непродуктивною, а тому через кілька хвилин він їх покинув і наостанок сказав:

"Настане день, коли вам доведеться зустрітися із Богом"

@ggarbagefairy
@ggarbagefairy
@ggarbagefairy

Згодом чоловік у своєму власному TikTok прокоментував цю ситуацію. За його словами, він був незадоволений занадто відкритими купальниками дівчат, бо поруч з ними були діти. Саме останніх він хотів захистити від такого відвертого видовища.

@loganvandorn

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США офіціантка отримала $1 тис чайових і моторошну записку від клієнта.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ