Ізабель Кастро

У Колумбії до школи не пустили маму кількох дітей, бо у неї було відверте декольте – відео

isacastrom / Instagram

Жінка вважає, що інші не мають права засуджувати людину за її зовнішній вигляд

У Колумбії блогерку на ім'я Ізабель Кастро через зовнішній вигляд не пустили до школи, де навчаються троє її дітей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на El Tiempo.

За словами Ізабель, перед нею у навчальному закладі махала переліком  шкільних правил якась жінка та кричала, щоб вона їх вивчила. Потім інші батьки бурхливо обговорили цю ситуацію та у підсумку Ізабель змогла потрапити до школи.

Адміністрації школи не вдалось знайти будь-яких правил, які б регулювали те, у якому вигляді батьки мають відвідувати шкільні збори. Ізабель Кастро стверджує, що почувається дискримінованою через критику свого декольте. Вона вважає, що інші не мають права засуджувати людину за її зовнішній вигляд.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про президентку Танзанії, згідно думці якої деякі футболістки ніколи не знайдуть чоловіка через свої груди.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ