Зброя

"Я чому раніше злий був?": білоруським листоношам видаватимуть зброю

Фото з відкритих джерел

На отримання вогнепальної зброї та боєприпасів можуть претендувати працівники підприємств з "особливими статутними завданнями"

Державна влада Білорусі вирішила озброїти листонош, єгерів та рибалок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sputnik Білорусь.

Згідно з новими нормами МВС, на отримання вогнепальної зброї та боєприпасів можуть претендувати працівники підприємств з "особливими статутними завданнями". Зокрема, до таких входить й поштові відділення "Білпошти".

Так, наразі відомо, що листоноші, водії, начальники дільниць та відділень отримають пістолет або револьвер. Операторам зв'язку виділять автомат.

Окрім цього озброєними будуть й співробітники інкасаторської служби, лісових та мисливських господарств, державної фельд'єгерської служби "Спеціальний зв'язок", а також Білоруське товариство мисливців і рибалок. Вони отримають мисливські рушниці і гвинтівки.

Така новина розвеселила користувачів мережі, які дуже швидко порівняли білоруських працівників пошти з персонажем мультфільму "Простоквашино" – листоношею Печкіним.

Білоруським листоношам видаватимуть зброю
Білоруським листоношам видаватимуть зброю
Фото: sputnik.by

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Лукашенко знову з'явився з автоматом і одразу став мемом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ