Білоруський держканал повірив у фейкову новину про номінацію Лукашенка на Нобелівську премію миру

xsport.ua

За понад 2 години вони так і не зрозуміли, що поширили вигадану новину

Державний білоруський телеканал ОНТ опублікував у своєму Telegram-каналі новину про те, що самопроголошеного президента Олександра Лукашенка номінували на Нобелівську премію миру.

"Заявку до Нобелівського комітету спрямував член президентської ради з розвитку науки, доцент БДПУ ім. Максима Танка, кандидат соціологічних наук Галина Коваленко. На її думку, Олександр Лукашенко в 2020 році як чинний президент країни не допустив анархії, іноземної інтервенції і громадянської війни. Гідний кандидат!" - ідеться у повідомленні.

Цікаво, що першоджерелом для цієї чудової новини став сатиричний сайт Панорама, всі новини на якому — вигадка. На це звернули увагу опозиційні білоруські ЗМІ і висміяли держканал за "високий професіоналізм журналістів".

Новину на ОНТ опублікували о 10:30 і станом на 12:50 вона все ще висить без змін.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що ще один "голуб миру", Владімір Путін, номінований на Нобелівську премію миру. І цього разу насправді.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ