Світлана Тихановська

Парламент Данії 40 хвилин слухав людину, яка видавала себе за Тихановську

Скріншот відео

Депутати запідозрили що щось не так, коли фейкова опозиціонерка почала розпитувати про борделі для зоофілів

У парламенті Данії виступила самозванка, яка видала себе за білоруську опозиціонерку Світлану Тихановську. Про це повідомила прес-служба Фолькетингу.

Інцидент стався ще 6 жовтня, однак повідомили про нього лише напередодні. Засідання зовнішньополітичного комітету парламенту відбувалося  онлайн, і депутати не побачили особу, яка видавала себе за Тихановську, бо та не ввімкнула камеру, виправдовуючись технічними проблемами. Та через 40 хвилин депутати таки зрозуміли, що щось не так, і вирішили припинити розмову.

Згодом вони звернулися до апарату Тихановської, і там підтвердили, що опозиціонерка не брала участі у зустрічі.

У Фолькетингу стверджують, що під час засідання не обговорювали нічого, що могло б скомпрометувати Данію. Депутати і фейкова Тихановська говорили про політичну ситуацію в Білорусі, підтримку білоруського народу в його боротьбі за демократію і права людини.

Як повідомив данський телеканал TV2, депутати зрозуміли, що щось не так, коли під час розмови "Тихановська" раптом змінила тему розмови і почала розпитувати про ставлення влади до борделів з тваринами у Данії. Нещодавно російські пропагандисти почали розкручувати тему про зоофілію у цій країні, а депутат Держдуми РФ в ефірі одного із телеканалів навіть заявив про "бордель, у якому можна згвалтувати черепаху".

Журналісти запідозрили в організації "розіграшу" у данському парламенті відомих російських пранкерів Вована і Лексуса. У липні російський пранкер поспілкувався із президентом Польщі під виглядом генсека ООН і запропонував Анджею Дуді окупувати частину України.

А кілька років тому через розіграш пранкерів Олександр Лукашенко звільнив свою помічницю.

Вован і Лексус вже заявили Reuters, що, "можливо, причетні" до скандалу у парламенті Данії, і пообіцяли розповісти подробиці наступного тижня.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ