Ніна Багінська для Vogue

73-річна бабуся з Білорусі потрапила в італійський Vogue

vogue.it

Жінку назвали "Матір'ю білоруської революції"

У середині серпня у соцмережах поширилося відео, на якому маленька худенька жінка дає відсіч білоруським ОМОНівцям, які намагаються забрати у неї біло-червоно-білий прапор.

Цією хороброю жінкою виявилася 73-річна жителька Мінська Ніна Григорівна Багінська, яка 30 років виходила на протести проти режиму Лукашенка. Наприкінці вересня її навіть затримували, але згодом відпустили.

Про Ніну Григорівну написали безліч ЗМІ, а тепер вона ще й прикрасила шпальти всесвітньо відомого модного журналу Vogue. Про це пише TUT.by.

Знімки можна знайти у веб-версії видання з підписом "The mother of Belarusian revolution".

Автором фотографій для італійської версії журналу став білоруський фотограф Іван Ревяко. У своєму Instagram він описав враження від зустрічі з цією неймовірною жінкою:

"- Ніна Григорівна, що ви сказали би  білорусам, якби знали, що вас почують всі?

Вона довго готувалася, довго думала.

- Я б дзве рэчы перадала. Першае гэта што няможна быць шчаслівым, калі чалавек не вольны. За волю сваю змагацца трэба, за зямлю, за мову, за людзей нашых змагацца трэба. Зямля і людзі вольнымі павінны быць. І шчаслівымі.
А другое гэта прыроду нашу захоўваць трэба. Каб чыста было і добра. Мы ад прыроды пайшлі, мы яе і захоўваць належныя.
І перадайце ў інтэрнэце, што я кахаю ўсiх.

Так ось, інтернет, передаю вам, що вона нас усіх любить. І обіймає нас усіх маленька, худенька і така сильна, бабуся всіх білорусів Ніна Багінська".

Масові акції протесту не припиняються у Білорусі з 9 серпня  дня президентських виборів. Перемогу чинного президента Олександра Лукашенка не визнав демократичний світ, та 23 вересня він влаштував для себе таємну інавгурацію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ