Стильна маска

Як поєднати захисну маску із модним вбранням – поради стилістів

Shutterstock

Не варто нехтувати ні здоров'ям, ні бажанням виглядати стильно

Для багатьох захисна маска є великою незручністю, коли мова йде про поєднання засобу гігієни із модним одягом. Через це деякі нехтують своїм здоров'ям на користь сучасних трендів. Проте можна вдало поєднувати і стиль, і турботу про свій організм. Стилісти поділилися порадами, які маски можуть не тільки не спаплюжити ваш зовнішній вигляд, а й привнести в нього "родзинку". 

Яскравий колір 

Життєрадісний відтінок – найкращий спосіб підняти собі настрій, який саме через необхідність носити маски може бути не надто позитивним. Зірки вуличної моди надають перевагу кольору маски в тон одягу або ж навпаки грають на контрастних кольорах. Наприклад, яскраво-жовта маска та блуза кольору морської хвилі. 

З надписом 

Деякі лідери думок використовують маску як засіб для транслювання своїх думок та переконань. Також блогери обирають веселі надписи, які, може, не розкривають внутрішній світ, але дарують гарний настрій. 

Класичний чорний 

Мінімалізм завжди у тренді. Шовкова, бавовняна – така маска рішуче пасує майже до всіх модних тенденцій. 

Раніше Дивогляд розповідав, який верхній одяг варто обрати на холодну осінь. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ