Осінні речі

5 осінніх речей, що завжди будуть у моді

Shutterstock

Обов'язково придбайте їх у свій гардероб

Схопити сучасні модні тренди "за хвіст" не дуже просто, оскільки від сезону до сезону вони змінюються на 180 градусів. Саме тому стилісти рекомендують інвестувати ваші гроші у "вічні" тренди, що завжди залишатимуться в тренді. 

Блейзер в клітинку 

Краще обирати з теплої тканини у стилі ретро. Він може стати чудовою альтернативою однотонному пальту. Разом із блейзером краще вдягнути джинсову сорочку або тонкий гольф. 

Блейзер
Блейзер
Фото: Shutterstock

Сукня з довгими рукавами 

Шовкові сукні в дрібні квіти просто створені для осінньої погоди. Такий одяг чудово поєднуватиметься з високими чоботами, тренчем та об'ємним светром. 

Сукня з довгим рукавом
Сукня з довгим рукавом
Фото: Shutterstock

Лофери

Взуття в чоловічому стилі на товстій підошві – вічна класика. Не думайте, що його можна вдягати тільки на початку вересня. Лофери чудово поєднуються з вовнями високими гольфами, аби адаптувати їх на більш холодний місяць. 

Лофери
Лофери
Фото: Shutterstock

Кашеміровий светр 

Попри немаленьку ціну, светр з кашеміру виправдовує вкладення вже під час першого сезону. Його зручно поєднувати з джинсами, аби виглядати стильно та лаконічно.

Светр
Светр
Фото: Shutterstock

Тренч 

Класичний бежевий тренч, що рятує від вологої осінньої погоди, продовжує залишатися вічною класикою. Головна його перевага – практичність та надійність. 

Тренч
Тренч
Фото: Shutterstock

Раніше Дивогляд розповідав, який верхній одяг обрати на осінь. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ