Нігті, манікюр

Який манікюр у моді цієї осені – головні тренди

Shutterstock

Приготуйтесь експериментувати із вашими нігтями

Манікюрний ритуал з року в рік набуває все більшої популярності. Культура гель-лаку продовжує захоплювати все більше дівчат з усіх куточків землі. Майстри з манікюру розповіли про головні тенденції в дизайні нігтів на осінь 2020 рік. 

"Голі" нігті із золотими акцентами 

Просто, але й розкішно водночас. Суть тренду полягає в золотих акцентах на нюдових нігтях. Наприклад, це можуть бути кінчик нігтя, лунка або й те й інше. Також дозволяються й геометричні фігури або візерунки. Майстри пропонують робити їх об'ємними, вкриваючи гель-лаком. Не варто забувати й про наклейки золотистого відтінку. 

 

Панцир черепахи 

Попри те, що цей тренд давно вже відомий усім, його не припиняють видозмінювати в нові, креативні виявлення. Імітувати панцир черепахи можна на кожному нігті або додати цей принт до французького манікюру.  

Гарбузовий колір 

Класичний червоний поступився місцем помаранчевим відтінками. Вони виглядають спокійно, сонячно, але водночас не дадуть засумувати цими осінніми днями. 

Пірсинг 

Зародився тренд ще на початку 21 століття. Однак якщо раніше нігті прикрашали масивними ланцюгами, то тепер майстри пропонують додавати до манікюру маленькі бусинки.  

Раніше Дивогляд розповів, які джинси обрати для осіннього сезону. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ