Сумка Chanel 19

Сумка Chanel стала наймоднішою за десятиліття – скільки вона коштує

theglamandglitter.com

Модель назвали на честь року її випуску

Одним із головних трендів блогерів у соцмережах стала остання модель сумки люксового французького модного будинку Chanel.

Головна редакторка порталу про можу Who What Wear Крістен Ніколс назвала Chanel 19 наймоднішою сумкою цілого десятиліття.

Ця модель була випущена у 2019 році і є однією з останніх сумок французького бренду, однак вона вже встигла "міцно і надовго увійти в моду".

"Завдяки формі оверсайз, пишній набивці і стьобаним деталям ця модель знайшла більші пропорції, тому не дивно, що вона така популярна серед любителів моди. Елегантний дизайн, натхненний найпопулярнішими сумками Chanel, гарантує її довговічність", - висловилася Ніколс.

Chanel 19 створили як данину класичній моделі 2.55, яка була створена ще у лютому 1955 року (звідси і її назва).

Нова модель випускається в овечій шкірі, твідовій шерсті, трикотажі, денімі, шовку з набивкою та в інших варіаціях. "19" має всі класичні елементи сумки Chanel - включаючи застібку CC та деталізацію ремінця ланцюжка, - але вона має й досконалі сучасні оновлення, такі як нові яскраві кольори та м’яка вільна структура.

Залежно від кольору і матеріалу вартість такої сумки складає від 6,5 до 7 тисяч доларів.

Раніше "Дивогляд" писав про новий тренд 2020 року - блузки, які були модними 30-40 років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ