Затримання у Білорусі

У Мінську таксі по зустрічній втекло від ОМОНівців, щоб врятувати хлопця від побиття

Наша Ніва

Білоруських протестувальників просто неможливо не полюбити

У Білорусі, де вже півтора місяця не припиняються масові акції протесту проти режиму Олександра Лукашенка, силовики знову почали застосовувати силу проти мітингувальників.

Напередодні ввечері, 23 вересня, мешканці Мінська стали свідками того, як таксист врятував від побиття одного із активістів. На відео, яке з'явилося у білоруських телеграм-каналах, видно, як хлопець тікає від кількох ОМОНівців, які біжать, розмахуючи кийками. Він добігає до таксі, і водій, не довго думаючи, починає тікати від переслідувачів. Таксисту довелося виїхати на смугу зустрічного руху, а потім на узбіччя. Силовики встигли кілька разів ударити машину, та зупинити її не вдалося.

Як повідомило видання Подъём, після цього силовики затримали автора відео.

"Ну, мінімально нас пом'яли і потримали на землі. Вимагали вилучити відос, проте кмітливість колеги допомогла його зберегти. Таксиста поки що не деанонили", – відповів сам чоловік.

Нагадаємо, 23 вересня білоруський диктатор Олександр Лукашенко провів таємну інавгурацію самого себе. Після цього протести на вулицях спалахнули із новою силою, однак силовики почали активно "зачищати" мітингувальників.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ