Uber вимагатиме селфі в масці від людини, яка замовляє таксі

wikimedia.org

До кінця вересня таке нововведення з'явиться в Канаді та США

Американський сервіс виклику таксі Uber вимагатиме від пасажирів перед замовленням поїздки зробити селфі в захисній масці. Про це пише Mashable. 

Таке нововведення почне працювати наприкінці вересня в Канаді та США. 

Після кожної поїздки водій вказуватиме в додатку, чи вдягнув пасажир маску. На основі цього застосунок вимагатиме селфі від користувачів Uber, які раніше їздили в таксі без маски.

Попри те, що в додатку поки нема функції розпізнавання обличчя, обманути його пасажир не зможе. Наприклад, застосунок виявить, якщо людина просто прикриє рот рукою, повідомляють у компанії. 

Наразі таке нововведення до поїздок в Uber запроваджують у Північній Америці, а потім планують – у Південній, а також і в інших країнах світу.

Раніше 5.UA розповідав про новий закон для водіїв таксі в Україні. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що мета законопроєкту – вивести ринок таксі з тіні. Перевізники платитимуть за патент по 4723 грн щорічно.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ