Кінозйомки

Українська стрічка "Малевич" перемогла на міжнародному кінофестивалі

Shutterstock

Документальний фільм розповідає про українське походження відомого художника Казимириа Малевича

Документальна стрічка режисера Володимира Луцького "Малевич" стала однією з переможців та отримала другу премію в міжнародному кінофестивалі просто неба у Польщі On Art Festival. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Держкіно. 

"Цього року 102 стрічки з усього світу впродовж двох місяців (з 3 липня до 6 вересня) змагалися за головні призи фестивалю. Кінопокази просто неба відбувалися одночасно в 10 містах Польщі, на культових територіях Національного музею у Варшаві, Королівського парку Лазєнки, Крулікарнського палацу та Королівського замку", – зазначається в повідомленні.

Фільм "Малевич" – документальна стрічка про художника Казимира Малевича і його внесок у розвиток мистецтва 20 століття. Мета картини – дослідити українське походження митця та вплив української культури на формування його особистості. Також режисер прагне повернути ім'я художника в українську культуру. 

У фільмі містяться маловідомі архівні кадри з художником, фотознімки його картин із використанням комп'ютерної графіки, а також спогади родичів і відомих митців з України, Польщі, Нідерландів, Білорусі, Франції.

За даними ЗМІ, фільм "Малевич" створено спільно з італійською компанією Pilgrim Film  за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури Італії.

Раніше фільм про українського хлопчика, який живе біля лінії фронту, номінували на премію "Еммі"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ