Водій таксі Андрій Бондарчук

Як колишній голова Дебальцевого з трьома освітами став найкращим таксистом Києва

Facebook / Igor Kotelianets

Під час кожної поїздки чоловік виконує власну місію: наближає деокупацію Донбасу, яка обов’язково станеться, якщо світ знатиме правду

У Facebook набирає популярності допис Ігоря Котелянця, директора департаменту корпоративної соціальної відповідальності "Укрзалізниці", у якому він розповідає про незвичайного таксиста, з яким познайомився під час однієї з поїздок.

Мова йде про колишнього міського голову Дебальцевого Андрія Бондарчука, якого війна змусила покинути рідне місто і переїхати до Києва. Бондарчук має три вищі освіти за спеціальностями історія, право і державна служба. А зараз він став одним із найдосвідченіших і найкращих таксистів столиці.

"За кермом мер Дебальцевого. Він приїхав на наш виклик із Uber Comfort. Везе з центру Києва на лівий берег. Цитуючи вірші Володимира Сосюри, якими розповідає історію власного міста, "між іншим" згадує, що очолював його з 2006 до 2010 рр. 

Зараз він висококласний водій. На першому місці за кількістю виконаних замовлень у столиці. Понад 23 тис. Це 23 тисячі його історій про те, що насправді відбувається на Донбасі. 23 тисячі його розмов з клієнтами про важливе. Про війну і людей, яких вона витиснула з рідного краю", - пише Котелянець.

"Серед іноземців дуже багато ватників. Поки їдемо - намагаюся змінити їхнє переконання про громадянську війну і про те, хто насправді є загарбником, хто вигнав мене з власного дому. Коли трапляються росіяни - зазвичай виправдовуються, мовляв ми не відповідаємо за нашу владу. Деякі просять пробачення", - цитує чиновник колишнього очільника Дебальцевого.

"Через ці діалоги з клієнтами українською, російською або англійською чоловік виконує власну місію: наближає деокупацію Донбасу, яка обов’язково станеться, якщо світ знатиме правду. Робота в таксі - це не просто спосіб заробітку, це шанс поговорити. Це 23 тисячі спроб зробити український Донбас більш почути у світі", - підкреслює менеджер "Укрзалізниці".

"Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди...."

Володимир Сосюра, уродженець Дебальцевого

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ