Елена Кравцова

Гарячі фото: обкладинку Playboy вперше прикрасила паралімпійська спортсменка

elena_krawzow / Instagram

У дівчини залишилося 3% зору

Вперше в історії на обкладинку культового журналу Playboy потрапила паралімпійська спортсменка. Про це повідомляє The Sun.

Зіркою жовтневого видання у Німеччині стала плавчиня Олена Кравцова, яка має лише 3% зору. Коли їй було 7 років, їй діагностували генетичну хворобу очей, через яку вона поступово втрачає зір.

26-річна дівчина стала срібною призеркою Паралімпіади у Лондоні у 2012 році на дистанції 100 м брасом.

Для обкладинки спортсменка оголилася і позувала, тримаючи волосся руками. Олена розповіла, що дуже хвилювалася перед зйомками, але не могла пропустити таку можливість.

"Два дні зйомок були чудовими. Я завжди хотіла спробувати себе як професійна модель, і я це зробила. Мені було дуже весело, - розповіла дівчина. - Деякі були дуже вражені, але я повинна сказати, що мене приємно здивували всі чудові відгуки та багато компліментів".

Кравцова має російське коріння. Вона народилася у Казахстані, а у 12 років переїхала до Німеччини. Вона почала займатися плаванням лише у 16 років, та це не завадило їй досягти майстерності.

Зірка з вадами зору сподівається взяти участь в Іграх у Токіо, які були відкладені до 2021 року через пандемію коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ