Діти і собаки

Діти, народжені восени, більше схильні до астми та алергій – дослідження

puppiesforsaletoday.com

Учені вважають, що виникнення алергій може бути пов'язане із бактеріальним середовищем

Учені виявили, що малюки, народжені восени, мають більшу ймовірність захворіти на астму, харчову алергію чи сінну лихоманку. Про це пише Daily Mail з посиланням на доктора Джесіку Гуей із медичного центру Національне єврейське здоров'я в штаті Колорадо.

Доктор Гуей розповіла, що її команда встановила: найчастіше ці проблеми виявляють саме в "осінніх" дітей. У них  також найчастіше з’являється атопічний марш - алергічні реакції, які можуть призвести до бронхіальної астми. На думку фахівців, це може бути пов'язано з бактеріальним середовищем.

Більшість алергій, на думку вчених, починаються в дитинстві, коли алергени проходять через суху або потріскану шкіру, викликаючи ланцюгову реакцію алергічного захворювання, відомого як "атопічний марш". Екзема, від якої страждає кожна п’ята дитина у Великій Британії, від якої шкіра суха, а іноді свербить, червоніє і тріскається. Діти, які страждають від екземи, часто мають на шкірі високий рівень шкідливих бактерій, відомих як золотистий стафілокок, що знижує їхню здатність уникати алергенів або патогенних мікроорганізмів.

Наразі вчені перевіряють, чи справді  восени шкіра дітей стає менше захищено. "Якщо ми зможемо втрутитися в дуже ранньому віці, одразу після того, як дитина вийде з утроби, то потенційно це допоможе нам зупинити розвиток атопічного маршу", - пояснила доктор Гуей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ