російська пропагандистка Ольга Скабєєва

російська пропагандистка назвала прем'єр-міністра Польщі "ідіотом" і пригрозила державі втратою незалежності – відео

скріншот

Дно пробите вже давно

російська пропаганда не затихає, а навіть навпаки, набирає обертів. Звичайно, що тут не обходиться й без "славнозвісної" путіністки скабєєвої.

В одному з ефірів програми "60 хвилин" на каналі "росія 1" пропагандистка назвала прем'єр-міністра Польщі Моравецького "ідіотом" і пригрозила європейській державі втратою незалежності, повідомляє "Дивогляд". 

Журналістку зачепила заява прем'єра про те, що "рускій мір – це ракова  пухлина". Вона вирішила згадати про це в ефірі і, звичайно, що висміяти. Але сама стала посміховиськом.

Скабєєва сказала, що "фашистський терор продовжує набирати обертів не лише в Україні, але й в Європі". Саме так пропагандистка назвала заяву Моравецького – "фашистський терор".

путінський прихвостень також додала, що "історія людей нічого не вчить" і відверто назвала Моравецького ідіотом:

"Завдяки таким самовдоволеним і самовпевненим ідіотам, Польща вже кілька разів припиняла своє існування в якості незалежної держави", – висловилася скабєєва.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російська пропагандистка вимовила слово-пастку для окупантів і жорстко осоромилася. Але, для українців це стало приводом посміятися, тож вони підготували для неї нове випробування.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ