Супермаркет, порожні полиці супермаркету

У Мелітополі окупанти відкрили "російський" супермаркет з награбованими українськими товарами

Shutterstock

Також у супермаркеті можна побачити й продукти білоруського виробництва

На території тимчасово окупованого Мелітополя російські загарбники відкрили супермаркет, на полицях якого розмістили награбований товар з українських магазинів, повідомляє "Дивогляд". 

Відомо, що місцеві жителі почали помічати, що окупанти відкривають російські супермаркети на місці українських. Замість "АТБ" в Мелітополі відкрили нову крамницю. Однак, і тут не без нюансів. На полицях "руского" магазину була розміщена продукція українського виробництва. 

Раніше ці продукти можна було знайти у мережі супермаркетів АТБ. Місцеві жителі Мелітополя впевнені, що весь цей товар росіяни дістали зі складу супермаркету і виклали на полиці. Звичайно, що всі кошти з нього привласнюють собі. 

"Люди бачать на полицях те, що зазвичай продавали в "АТБ". Зокрема, українська олія або наші крупи. Тепер це все окупанти перепродають, як своє. Тобто вкрали та продають. Звичайно, що совість їх з цього приводу зовсім не мучить," – заявив журналіст з Запорізької області.

Також у супермаркеті можна побачити й продукти білоруського виробництва. Наприклад, цукор, який коштує 43 грн/кг. На територіях, що перебувають під контролем української влади, його вартість у 1,5 рази нижча.

Варто відмітити, що не всю продукцію окупанти готові продавати українцям в Мелітополі. Вони масово вивозять на територію рф та Криму насіння соняшника, яке викрали зі сховищ заводу у місті Пологи.

"Окупанти також вивозять ранні овочі, які вирощують на територіях Запоріжжя та Херсонщини. Везуть їх зазвичай у тимчасово окупований Крим. Там кримчани навіть радіють, що завдяки цьому впали ціни", – зауважив журналіст.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії школяра можуть засудити за те, що він зірвав триколор і викинув його у смітник.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше