Російський солдат

За геноцид і мародерство: на росії окупантів нагороджують медалями для ветеранів Другої світової війни

Shutterstock

Кому війна, а кому і орден у кишеню

російських окупантів, які беруть участь у війні на території України, нагороджують відзнаками для ветеранів Другої світової війни, повідомляє "Дивогляд". 

Напередодні Дня Перемоги 9 травня всіх солдат четвертої бригади управління 35 загальновійськової армії східного військового округу армії рф нагородили медалями "жукова", "суворова", "за отвагу", "мужество" тощо.

Нагороди з пафосом присуджують вбивцям українського народу (якого кацапи називають "нацистами") та руйнівникам інфраструктури України.

"Медаллю жукова" у радянські часи нагороджували ветеранів Великої вітчизняної війни, органів нквс та збройних сил радянського союзу. Ймовірно, сьогодні цю медаль вішають на шию ветеранам геноциду в Україні.

А ось медалі "за атвагу" та ордени за "мужество" загарбники заробили під час мародерства житлових будинків, вивезення техніки та коштовностей. 

За останні понад два місяці путінська росія остаточно всім довела, що для них смерть людей – не жалоба, а привід для нагороди своєї "другої армії світу".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Москві мешканці вимагали перефарбувати дитячу пісочницю, яка нагадувала їм прапор України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ