Цукор

на росії жінка заплатила за цукор $8 тис

Shutterstock

Ось таке воно, "краще майбутнє"

Коли росія незаконно вторглася на територію України з війною, то страждати від цього почали не лише наші громадяни, але й росіяни. рф частково повернулася у суворі реалії радянського союзу.

Цивільне населення буквально зійшло з розуму після введення проти рф економічних санкцій. росіяни почали скуповувати цукор у неймовірній кількості, що призвело до дефіциту цього продукту.

Сьогодні ж, люди готові обмінювати цукор на цінні речі (дорогий одяг, техніка тощо). А ось у Воронежі жінка заплатила за 16 тонн цукру $8 тис.

росіянка побачила на сайті оголошення про продаж цукру і вирішила одразу ж придбати його. Продавець пообіцяв продати їй товар за 42 руб/кг, але за умови 100% передоплати.

Це дещо збентежило жінку, але продавець наполягав на своєму: "Не хочете зв'язуватися з передоплатою? Не біда, у нас інших клієнтів повно, продамо комусь ще". Врешті-решт жінка погодилася і заплатила величезну суму. Більше вона не чула нічого від продавця і так і не побачила цукор.

"Потерпіла переказала на вказаний продавцем рахунок 812 тисяч рублів, подзвонила йому – але телефон був відключений, а оголошення – видалено", – констатували в поліції.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії люди б'ються через цукор в супермаркетах.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ