росія

Пропаганда рф відмовляється від слова "денацифікація", бо росіяни не розуміють, що це таке

Shutterstock

Громадянам навіть важко вимовити цей термін

На рф опозиційні сили провели розслідування та встановили, що населення не може пояснити, що означає "денацифікація", а тому Кремль поступово відмовляється від використання цього слова. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

На думку розслідувачів, пропаганда заздалегідь не привчила населення до слів "денацифікація" та "демілітаризація", які активно використовувалися владіміром путіним під час повномасштабного вторгнення в Україну.

"Майже одразу з'ясувалося, що термін – невдалий. Приблизно за тиждень після початку війни Кремль попросив своїх соціологів провести закриті телефонні соцопитування, у тому числі з питанням ставлення росіян до основних тез пропаганди. Чотири співрозмовники "Проекту" – високопоставлений медіаменеджер та близькі до Кремля соціолог та політтехнологи – стверджують, що респонденти не змогли до ладу пояснити, що означає "денацифікація". Крім цього людям було складно навіть вимовити це слово", – каже один із співрозмовників.

Влада рф спробувала знайти нові терміни для пояснення цілей війни, але марно. У підсумку пропагандисти просто скоротили використання зазначених слів, що, наприклад, добре видно за ефірами програми "Вісті тижня" Дмитра Кисельова.

"У першому після початку війни випуску він не менше семи хвилин пояснював сенс "денацифікації". Але вже у квітневих випусках він або не використовував термін взагалі, або робив це раз за весь випуск"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на росії школяра можуть засудити за те, що він зірвав триколор і викинув його у смітник.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ