Олена Зеленська

"Було наказано переміститися у безпечне місце": де знаходиться Олена Зеленська з дітьми

president.gov.ua

Дружина Президента України продовжує свою роботу навіть за межами Києва

Сьогодні багатьох турбує питання: де знаходиться дружина Президента України Володимира Зеленського разом з їхніми дітьми? На це особисто відповіла Перша Леді, повідомляє "Дивогляд".

Олена Зеленська дала інтерв'ю українському інтернет-виданню Vogue і розповіла про своє життя, починаючи з ранку 24 лютого, коли росія вторглася на територію України з війною.

Дружина президента України зізналася, що ніколи не могла би повірити у те, що у 21 столітті питання, які можна вирішити дипломатією, насправді будуть вирішуватись війною. 

Так само, як і весь народ України, Олена Зеленська не очікувала агресії росії. Для збереження свого життя і життя своїх дітей, вона поїхала зі столиці у більш безпечне місце.

Попри всю російську пропаганду та чутки про ймовірне місце перебування Зеленської за кордоном жінка запевнила, що межі України не перетинала ані вона, ані її діти. Проте, й назвати своє місце перебування вона також не може з метою збереження безпеки.

Президент України весь цей час перебуває у Києві, а з рідними спілкується лише по телефону:

"Нам із дітьми було наказано переміститися у безпечне місце. Якщо в Україні взагалі можливо зараз знайти абсолютно безпечне місце… З того часу ми спілкуємося з Володимиром лише по телефону", – сказала в інтерв’ю Зеленська.

Перебуваючи у безпечному місці, Перша Леді України продовжує боротися за свободу українського народу і незалежність нашої держави. Вона займається евакуацією хворих, постраждалих та дітей-сиріт у місця, де вони зможуть не переживати за своє життя.

Разом із цим вона виступає на різних європейських конференціях і розповідає правду про події в Україні. Звичайно, що робить це вона віддалено, за допомогою відеозв'язку.

"І ще одна моя місія розповісти всьому світу, що в Україні йде справжня війна, де гинуть тисячі дорослих та дітей. Продовжую закликати всю міжнародну спільноту не мовчати", – сказала Олена Зеленська в інтерв’ю чеському виданню Respekt.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Білому домі представили монету, присвячену Україні та Зеленському.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ