Білий дім випустив монету, присвячену Зеленському та Україні

У Білому домі представили монету, присвячену Україні та Зеленському

whitehousegiftshop.com

Усі кошти з продажу монет передадуть на допомогу нашій державі

У Білому домі випустили монету, присвячену Україні та Зеленському, повідомляє "Дивогляд".

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті сувенірного магазину, що працює при Білому домі у США. Анонсована монета присвячена Україні, яка вже майже два місяці потерпає від повномасштабного вторгнення путінської росії.

Також увагу приділили і Володимиру Зеленському. На сувенірі зображено Президента України, під час його виступу перед Конгресом США 7 березня 2022 року.

"Монета №7 присвячена віртуальному зверненню Президента Володимира Зеленського до членів Конгресу 7 березня, 2022 р. у відповідь на жорстоке вторгнення росії в Україну. У пристрасній промові у стилі Черчилля через Zoom зі свого офісу в Києві президент Зеленський викликав захоплення законодавців з обох боків тим, що зробив більше для захисту своєї країни та народу від жорстокої агресії росії. Це був напрочуд прямий заклик до дії з боку лідера воєнного часу, який доводить, що допомога Україні є моральним імперативом для країни, яка позиціонує себе як маяк свободи та демократії для всього світу", – зазначається в описі монети.

На лицьовому боці монети (аверсі) зображені профілі Зеленського і Байдена, а на зворотньому (реверсі) – момент віртуального виступу гаранта Конституції України перед Конгресом. 

Вартість сувенірної монети становитиме $100. Вона вийде у продаж з 15 червня. Як повідомляється, всі кошти з продажу монет передадуть Американському Червоному Хресту, який надає допомогу Україні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Мікі Рурк закликав допомогти Україні та заповів все своє майно українцю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ