Мікі Рурк

Мікі Рурк закликав допомогти Україні та заповів все своє майно українцю

mickey_rourke_ / Instagram

"Українці – хоробрий і гордий народ"

Відомий 69-річний американський актор і боксер Мікі Рурк звернувся до лідерів країн світу, щоб вони допомогли Україні боротися з російськими окупантами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

"22 000 людей похилого віку, дітей та їхні родини загинули в Маріуполі від бомбардувань і ракет. Щодня, вдень і вночі, хоробрий і рішучий Президент України Зеленський просить у світу потрібну зброю, щоб захистити країну від цього жаху. Українці – хоробрий і гордий народ, який хоче жити за демократичного режиму"

Окрім цього, Рурк розповів про свого друга Дмитра Корнійчука, який з України. Знаменитість заповів йому все своє майно.

"Мій найкращий друг, Діма, він зі мною багато років, і він зазвичай дуже стійкий. За всі ці роки, що він зі мною, я ніколи не бачив на його обличчі страху чи занепокоєння. У Діми 12 членів сім'ї, які живуть в Україні. Щодня й кожну ніч я боюся, що Діма зайде в мої двері, і я почую, що когось із його родини вбили. Вчора вранці зайшов Діма, сів поруч зі мною без жодних емоцій і сказав, що один з його однокласників, якому було 38 років, пішов вулицею за своїм котом і отримав кілька пострілів у потилицю"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що популярні українські артисти випустили нову патріотичну пісню під назвою "Україна переможе".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ