Олена Лоран

Блогерка з України втекла на росію і розповсюджує фейки про ЗСУ – фото

alenaloran_tvlife / Instagram

На таку думку її наштовхнув вже покійний жиріновський

Скандальна блогерка з України на ім'я Олена Лоран втекла від війни в Україні на територію країни-агресорки і активно розповсюджує там фейки про Збройні сили України, повідомляє "Дивогляд".

Тривалий час одіозна блогерка з Мелітополя позиціонувала себе, як людину, яка займається "чорною магією", однак, через останні події, її блог змінив тематику з магії на брехливі "новини" про ЗСУ.

Олена виклала в мережу фейк про те, що вже до літа військові польської піхоти стануть на захист Західної частини України. Блогерка вважає, що Польща прагне забрати частину території нашої держави і зовсім скоро розпочне діяти.

На таку думку її наштовхнув вже покійний росіянин жиріновський.

Візьміть до уваги, що вся опублікована інформація не має нічого спільного з правдою і містить виключно думки неофіційної особи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії поширюють новий фейк про біолабораторії в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ