путін

Ясновидці назвали фатальну дату для путіна

скріншот

У перемовинах України з росією також варто очікувати на досягнення успіху

Українці з нетерпінням чекають на завершення війни і, разом із цим, смерть путіна. Екстрасенси передбачають, що "момент істини" настане вже дуже скоро. Зокрема, з цього приводу висловилася й ясновидиця Катерина Сінчук, яка оголосила фатальну дату для президента рф.

В тому, що Україна переможе в цій війні з росією сумнівів не виникає. Більше того, згідно з гороскопом, вона може відбутися вже цього року.

Ясновидиця Катерина звернулася до "своїх джерел" і повідомила, що фатальним для путіна буде серпень, а саме 22 число. Жінка навіть не виключає той факт, що саме у цей день диктатор може померти.

Катерина Сінчук також відмітила, що у перемовинах України з росією також варто очікувати на досягнення успіху, але не раніше середини травня.

Свою думку висловила також й окультний маг Наталія Ясинська, яка вважає, що перемога України розпочнеться вже в квітні. Але це не означає повне припинення бойових дій та завершення війни.

Астропсихолог Мирослава Барабаш, у свою чергу, запевняє, що перемога не відбудеться раніше вересня цього року. Хоча і підтверджує той факт, що мир в українські міста почне повертатися вже в травні.
 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ