Жорстко, але справедливо: Зеленський висміяв російський рубль

money-talks.ru

Гріх не познущатися

Через розпалювання війни на території України росіяни зазнали кризи. Зокрема, й економічної, адже з кожним днем російське виробництво перестає визнаватися світом, так само, як і валюта.

Президент України Володимир Зеленський не втратив нагоди пожартувати і трошки познущатися з російського рубля, який стрімко падає. 

"Окупантам не допоможе нічого, що вони роблять. Відключення нашого телебачення та підключення камлання московських телеведучих, листівки із пропагандою, роздача рублів. Рублів, які і в Росії скоро прийматимуть на вагу, а не за номіналом", – сказав Зеленський.

В одному зі своїх відеозвернень до окупантів гарант Конституції згадав також і маргіналів, які приймають підкупи від рф і поширюють російську пропаганду на своїх ресурсах.

"Не допоможе і підкуп маргіналів, яких окупанти шукають по всіх смітниках, щоб зображати нібито проросійську владу", – продовжив президент.

Зеленський впевнений, що кацапів в Україні чекає лише ненависть та зневага. Ну, і звичайно, що ЗСУ.

До речі, гостро жартують про російську валюту й самі росіяни. Зокрема, опозиціонер та бізнесмен Михайло Ходорковський, який відмітив, що рубль дешевший, ніж звичайний аркуш паперу А4: 

"Пачка паперу в магазині коштує ₽2000. У ньому 500 аркушів. Виходить, що аркуш А4 не тільки вчетверо дорожчий за рубль, а й коштує більше, ніж акція Ощадбанку на біржі в Лондоні. Тобто сказати, що Путін перетворив рублі та російські акції в папір – образа для паперу", – вважає він.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський депутат вимагав США повернути Аляску та відшкодувати санкції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ