владімір путін і Аліна Кабаєва

Коханка путіна Кабаєва вагітна – експерт

Вікіпедія

Батьком дитини може бути не диктатор

Про зв'язок диктатора путіна з екс-гімнасткою Аліною Кабаєвою говорять вже багато років. Хтось називає її коханкою, хтось дружиною. Були також чутки, що спортсменка народила диктатору кількох дітей, а сьогодні може бути вагітна ще одним.

"Дивогляд" повідомляє, що політичний експерт Валерій Соловей припустив, що Кабаєва чекає на дитину. Що цікаво, її батьком може виявитися не путін.

Відповідну заяву експерт оприлюднив у Тelegram-каналі "GeneralSVR(reserv)". Він не став розголошувати звідки отримав цю інформацію. Він лише повідомив, що вагітність Кабаєвої і ймовірна зрада жінки стали причиною пригніченого стану російського диктатора.

"Ми вже повідомляли про те, що вчора президент Росії Володимир Путін, за словами очевидців, виглядав пригніченим і дещо відчуженим. Це цілком зрозуміло, вчора Путін дізнався, що його багаторічна співмешканка і мати його дітей Аліна Кабаєва черговий, а вірніше, мабуть, позачерговий раз вагітна. Тут би президенту жити та радіти, а ні", – пишуть автори каналу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де тривалий час ховалася коханка путіна разом з їхніми спільними дітьми.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ