владімір путін і Аліна Кабаєва

Один хірург на двох: коханка путіна здивувала своєю зовнішністю – фото

Вікіпедія

Жінка вперше, за багато років, вийшла на публіку

російську гімнастку Аліну Кабаєву, яку вже досить давно називають коханкою путіна, не бачили багато років. Нещодавно вона вперше вийшла на публіку і здивувала своєю зовнішністю.

Тренер Катерина Сиротіна виклала в Instagram фотографії, на яких позує з екс-гімнасткою Кабаєвою. Користувачі мережі одразу ж звернули увагу на зовнішність коханки диктатора і помітили зміни.

Дехто припустив, що Кабаєва і путін користуються послугами одного й того самого пластичного хірурга. Обличчя спортсменки було підтягнутим і майже без зморшок, а очі стали ледь помітні.

Також на пальці гімнастки помітили обручку, яка підтверджує той факт, що Кабаєва не самотня. Про своє особисте життя жінка не розголошується (і зрозуміло чому).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де тривалий час ховалася коханка путіна разом з їхніми спільними дітьми.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ