Мурал у США

У Лос-Анджелесі показали, як путін отримує ляпас за Україну – фото

Stand with Ukraine LA / Twitter

Сьогодні весь світ виступає проти дій жорстокого диктатора росії

Скандальний момент з кінопремії Оскар-2022, коли Вілл Сміт дав ляпаса Крісу Року за не смішний і грубий жарт про його дружину, ще й досі не залишає публіку в спокої. 

З першого дня у мережі почали з'являтися меми на цю тему. Цього разу навіть переробили на лад війни в Україні. Щоправда, ляпас вже отримує не Крім Рок, а диктатор путін, який нещадно знищує Україну та її жителів.

Художники з Лос-Анджелеса вирішили передати своє бачення цієї ситуації у малюнку на стіні, що знаходиться на вулиці Мелроуз Авеню.

На муралі зобразили Вілла Сміта, який цього разу дав ляпаса путіну. По центру розташувався допис, який заборонив жорстокому диктатору промовляти слово "Україна".

 

"Тримай якомога далі Україну від свого грьобаного рота", – йдеться у дописі.

Відповідні знімки оприлюднили у Twitter-акаунті Stand with Ukraine LA. Що символічно, весь малюнок створено у синьо-жовтих кольорах.
 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ясновидці назвали фатальну дату для путіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше