Російський солдат

Батьки рашистів закликають їх грабувати українців, щоб розбагатіти – аудіозапис

Shutterstock

"Мій спонсор повинен нарубати бабла та приїхати додому"

Служба безпеки України поділилася черговим перехопленням розмов російських окупантів, родичі яких закликають їх до мародерства та називають їх "спонсорами". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал СБУ.

"Не висовуйся! Мій спонсор повинен нарубати бабла та приїхати додому", – каже батько військовому рф, який знаходиться біля Харкова.

Родич радить загарбнику не перейматися низькою зарплатою і компенсувати нестачу грошей українськими автомобілями. Зокрема, він радить "розбирати мерседеси", бо у них "дорогі запчастини".

Солдат зізнався, що теж так думав, але проблема в тому, що їхні "командири або пиз*ять їх собі, або катаються, або розстрілюють з автоматів". Винахідливий батько порадив шукати генератори та знімати їх. 

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, що дружини росіян закликають окупантів ґвалтувати українок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ