русскій воєнний корабль – іді нах*й

"Укрпошта" зупинила продаж марок з "рускім воєнним кораблем"

Boris Groh / Instagram

Цей продукт викликав в українців справжній інтерес та спричинив ажіотаж

"Укрпошта" більше не продає поштові марки з "рускім воєнним кораблем", повідомляє "Дивогляд".

З відповідною заявою виступив керівник "Укрпошти" Ігор Смелянський на своїй сторінці у Facebook. Як повідомляється, патріотичні марки з лозунгом "Рускій воєнний корабль, іді н@#уй" пішли з продажу у четвер, 20 квітня.

Цей продукт викликав в українців справжній інтерес та спричинив ажіотаж. Менше, ніж за два тижні було продано близько 700 тис одиниць товару, на який ще є попит. 

Додаткові 100 тис патріотичних марок можна буде придбати в Інтернеті.

"Щоб все було чесно і прозоро 100 000 марок будуть виділені на інтернет-магазин. І, починаючи з четверга, в нашому інтернет - магазині зможуть придбати марки (2 листи на 1 замовлення) ті, хто раніше зробив замовлення в перші дні, а від п’ятниці будь які клієнти в Україні чи за її межами. Таким чином ще більше ніж 8,3 тис клієнтів зможуть отримати марки", – пояснив Смелянський.

Решта тиражу буде поділена між офіційними делегаціями, музейними фондами, філателістичних абонементах. Також по одній марці отримають й працівники "Укрпошти" 

"Також кожен працівник "Укрпошти" зможе отримати одну марку, що я вважаю вірним, а невелика частина буде виділена на підтримку маркетингових акцій з українськими виробниками та підприємцями", – додав керівний пошти.

Ігор Смелянський також заперечує появу нового тиражу марок. Однак, ідея з "рускім кораблем" продовжиться. Як повідомляється, вже незабаром в інтернет-магазині "Укрпошти" та у самих відділеннях з'являться майки, футболки та інший одяг, з патріотичним лозунгом.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на eBay поштову марку "Русскій воєнний корабль, іді н@*уй" продають за понад $1 тис.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ